Start stage Thom en Anass bij Eetgeheim

Stagiaires Anass & Thom
Wij zijn Anass Mosati en Thom van Eijkeren we volgen de opleiding Commerciële economie aan Avans. We zitten momenteel in het 2e jaar van de opleiding en hebben vanuit school de opdracht gekregen om voor het vak Marketing een interim marketeer stage te lopen. Waarbij we de opgedane kennis uit de lessen toe gaan passen in de praktijk. We zullen 2 marketingcampagnes opzetten bij Eetgeheim met als doel om meer naamsbekendheid te genereren. We gaan dit doen op 2 diverse kanalen, een campagne zal op sociale media plaatsvinden (meta), en een campagne zal gedaan worden via offline marketing.
Anass en Thom zijn bij Eetgeheim terecht gekomen via een vorige stagiaire Luc Spierings, hij heeft dit bedrijf bij Thom aanbevolen en was erg enthousiast over zijn stage bij Eetgeheim/AliastheChamp. Wij verwachten veel inzicht en kennis op te doen over het opzetten van marketingcampagnes en het monitoren van deze campagnes. Wij verwachten verder een leerzame stageperiode te beleven omdat we op directieniveau meekijken met het bedrijf en om zo inzicht te krijgen in alle processen van het bedrijf.
Eetgeheim is vorige week begonnen met een doorstart, het begin van de stageperiode is Eetgeheim gestart met het sponsoren van 2 lokale darters uit Breda doormiddel van het logo te tonen op de wedstrijdshirts. Wij hopen in de nabije toekomst meerdere (amateur)atleten als boegbeeld te kunnen toevoegen aan het sponsornetwerk. Sport en amusement is namelijk dezelfde sector als Eetgeheim. Hieronder te zien op de bijgevoegde foto’s.
Een update over het verloop van onze stage volgt nog.
Jordy: Ik ben erg benieuwd wat we gaan bereiken in de zeer beperkte tijd van de stage. Dat wil niet zeggen dat wij er niet 100% voor gaan. Achter de schermen zijn we al druk bezig geweest om de doorstart tot een succes te kunnen laten komen. Hoe en wat zul je de aankomende tijd voorbij zien komen op de website, socials kanalen en hopelijk via mond op mond reclame. Door van Eetgeheim een begrip te maken, weet ik zeker dat we samen iedere dag mensen een onvergetelijke lach en dag kunnen gaan bieden.